hızlı erişim
Kapat
Hızlı İletişim için:
Cem : +90 532 240 71 90 - pazarlama@polsanbutton.com.tr

Saat farkından dolayı bize ulaşamazsanız yukarıdaki adrese e-mail atabilirsiniz. En geç 12 saat içinde cevaplayacağız.

Her zaman en iyisi ve en yenisi için çalışıyoruz Hakkımızda
Polsan Düğme Sanayi; 60 yıllık tecrübesi, aylık 300 milyonu aşkın düğme üretimi kapasitesiyle Türkiye, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’nın en büyük polyester düğme üreticisi ve ihracatçısıdır.

En son ve en donanımlı teknolojiye sahip olan Polsan, başta POLYESTER düğme ve toka olmak üzere, KOROZO düğme, BOYNUZ düğme, KEMİK düğme, TAHTA düğme, KOKONAT düğme, METAL düğme ve çeşitli tekstil aksesuarları üretmektedir. Her zaman müşteri talebine göre kendini geliştirmiş ve yönlendirmiş bir firmadır.

Polsan Düğme, 2010 yılında başladığı metal düğme üretimini, 2013 yılında en yeni teknoloji makinelerle ve tecrübeli bir ekiple %100 kendi bünyesine taşımıştır. Polsan Metal Aksesuar olarak yeni yerinde Polsan kalite ve servis anlayışıyla tüm dünyaya hizmet vermektedir

Müşteri memnuniyeti Polsan Düğme Sanayi’nin ilk hedefidir. POLSAN müşterilerine her zaman en iyi ve en yeniyi vermeyi ilke edinmiş bir çözüm ortağı olarak çalışmakta ve bu hedef doğrultusunda kendini sürekli geliştirmektedir. Şirket politikasına uygun olarak Polsan çalışanları; hızlı servis, uygun fiyat ve detaylı kalite kontrolü ilkelerini benimsemiştir. Oeko-tex 100 ve ISO 9001:2008 sertifikaları, Polsan Düğme Sanayi’nin müşterilerine hak ettikleri kalite ve servisi sağladığının, hem düğme üretimindeki kalitesini hem de organizasyon yapısının başarısını kanıtlamaktadır.

Polsan Düğme Sanayi, Türkiye’deki önemli markalarla çalışmanın yanı sıra ürünlerini dünyanın dört bir yanına direkt ihraç ederek özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarında tanınan bir firma olabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. İşte bu yüzden sloganı "Bütün Dünyayı İlikliyoruz" olarak şekillenmiştir.

Kalite Politikalarımız

Düğme ve aksesuar üretimi ile tekstil sektörünün öncü kurulu olan Polsan Düğme ailesi olarak politikamız;

• Yasal, sektörel ve müşteri şartlarına uygun,

• İnsan sağlığına ve doğaya dost ürünler geliştirmeyi tüm süreçlerde, tedarikçilerimizle birlikte, ürün güvenliğini sağlamayı ilke edinen,

• Müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak üzere sürekli iyileşmeyi benimseyen,

• Hızlı, güler yüzlü servis veren,

• Kalitenin tarafsızlığına saygılı ve sürekli gelişen bir sistem sürdürmektir.

Misyonumuz

• Her zaman en üst kalite ve hizmeti sunmak.

• Her müşteri için onların ihtiyaçlarına uygun çalışmalar ve sunumlar yaparak her zaman ilk tercih edilen çözüm ortağı olmak.

• İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyerek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, bayilerimizin ve tedarikçilerimizin hak ve değerlerine sahip çıkarak sürdürülebilir ilişkiler kurmak.

Vizyonumuz

• Yüksek kalitede servis ve kalite anlayışımızla Türkiye‘de ve yabancı pazarlarda herzaman liderliğe oynayarak ülkemizi gururla ve başarıyla temsil edebilmek.